Seksi Görünmenin Yolları

Seksi Görünmenin Yolları

Bayanların kendilerinden emin duruşları, yaptıkları birkaç şey ile erkeklerin başını döndürebilirler. Bayanlar yünlü, yumuşak kazaklar giydiklerinde erkeklerin bayanlara dokunma isteği arttığı söyleniyor.. Seksi bir görünüş için omuzlar açıkta bırakan bluzlar giyebilirsiniz. Fiziği düzgün bayanlarda tayt giymek seksiliklerini bir kat daha arttırıyor. Vücudu sararak güzel fiziğin öne çıkmasını sağlıyor. Saçlarınızı sıkı sıkı toplamak da çok etkili, bir erkeği büyüleyebilirsiniz. Gevşek yapılmış topuzlarda harika görünüm sergiliyor. Atkuyruğu gündüz ya da gece her kıyafet ile seksiliğinizi ön plana çıkarır. Kadınlarda uçuşan ve rahat kıyafetler kadınların seksapalitesini vurguluyor. Bu yıl mini etek ve fırfırlı etekler moda… Erkekler Hafifçe yanakları kızaran bayanların böyle daha çekici olduğunu söylüyorlar. Yaramazlık yapan çocuklar gibi 🙂 Kırmızı rengin seksilik kattığını her bayan bilir hele ki kırmızı ruj da ayrı bir hava katıyor. Oje kullanırken bordo ve kırmızı renkler çok etkileyici renklerdir. Tırnak ve elleriniz bakımlı olmalı her zaman. Kullandığınız parfümü saçınıza sıkmayı unutmayın hanımlar. Saçlarını savurduğunda harika bir koku yaymış olursunuz. Bu senenin modası olan uzun kolyeler ile çekici görünüme sahip olmak çok kolay. Dekoltesi derin bir bluzun üzerine takacağınız uzun kolye ile seksi bir hale bürünebilirsiniz. Üst düğmeleri açık bırakarak giydiğiniz erkek gömleği, mini etek ve altına topuklu ayakkabı… Bu kombinin seksiliği ile gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz