Sefanur Çolakoğlu

Sefanur Çolakoğlu

Ekim ayında 1991 de İstanbulda doğdum. Mimari Restorasyon ve daha sonrasında İşletme bölümünden mezun olduktan sonra birçok fuar ve televizyonda makyöz olarak çalıştım.

Biz kadınların en sevdiği şeylerden biridir makyaj, moda ve bakım. Erkeklerinde biz kadınlarda görmeyi sevdikleri şeylerden birkaçıdır bakımlı ve hoş olmamız. Sitemde amaçladığım şey öncelikle biz kadınların sevdikleri bakım, moda, makyaj, yemek ve seyahat hakkındaki bilgilerimi ve deneyimlerimi okurlarıma yardımı dokunması amacı ile paylaşmak. Paylaştıkça daha çok keyif alıyor ve yenilerini ekliyorum.

Her gün araştırdığım ve ya deneyimlemiş olduğum yeni bir bilgi ile yazı sunuyorum.  Özellikle makyaj hakkındaki ufak tüyolardan oldukça sık bahsederek seyahat ettiğim yerlerin nerelerin gezilmesi gerektiğini ve nerede ne yenir’e kadar birçok bilgi paylaşıyorum.

Makyaj, moda bakım hakkında yeni bilgiler edinmek ve seyahat planı yapmadan önce nereye gideceğinize karar vermek için sizlerle paylaşmış olduğum yazılarımdan faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem makyaj hakkında daha çok bilinçlenecek, hem modayı yakından takip edep en son trendleri öğrenebilir, hem de yeni tatil planlarınızı yapabilirsiniz.

Düzenli olarak yazdığım ve sizlerle bilgi, araştırma ve deneyimlerimi paylaştığım yazılarıma https://sefanurcolakoglu.com dan ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için de her zaman yardımda bulunabileceğim sefanurcolakoglu@hotmail.com adresinden istediğiniz her an mail atabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz