Salon Dekorasyonunda Bahar Esintisi

Salon Dekorasyonunda Bahar Esintisi

Yaza ilk adımlarımızı attığımız şu günlerde evinizin salonunda birkaç değişiklikle ilkbahar havası estirmek ister misiniz?

Yaz günlerinin sıcaklığını, enerjisini ve iç açıcılığını salonlarınızda yapacağınız birkaç aksesuar değişikliği ile yapmanız mümkün.

İlk Aşama Renk Değişiklikleri

Salonunuza eşya ve aksesuar seçerken yazın insan ruhuna serinlik veren, insanın içini ısıtan mavi, yeşil, sarı ve tonlarını kullanarak salonun dekorasyonunu yaza uyumlu hale getirebilirsiniz.

Cam Önlerini Çiçeklerle Hareketlendirin

Evlerinize bahar tazeliği getirmek için oturma odası veya salonunuzun cam kenarını rengarenk çiçek saksıları ile doldurabilirsiniz. Saksı renklerini de yaz renklerinden oluşturarak içindeki çiçeklere daha cazibeli bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Duvar Rengini Unutmayın

Duvarlardaki boya renginin her zaman ferahlık veren açık renklerden olmasına özen gösterin. Bunun dışında minik çiçekli duvar kağıtları da içinde huzurla yaşayabileceğiniz, tatlı sohbetli misafirler ağırlayabileceğiniz salonlara kavuşmanız sağlayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz