Sağlıklı Zayıflama İçin 10 Kural

Sağlıklı Zayıflama İçin 10 Kural

Bayanlar zayıflamak mı istiyorsunuz? Hemde bunu sağlıklı zayıflama şeklinde yapmak mı istiyorsunuz. O zaman doğru yerdesiniz. Blogumuzu takip ederek mükemmel bilgilere ulaşabilirsiniz sizlerde.

Bayanların en çok korktuğu şey kilo almaktır. Kilo almak çok basitken kilo vermek aşırı derecede zordur. Ancak bu zorlukları yapacağınız sağlıklı zayıflama yöntemleri sayesinde başarabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda sağlık için zayıflama yöntemlerini sıralayacağız. Madde madde giderek bu yöntemleri uygularsanız zayıflayabilirsiniz. İdeal kilonuza yakın bir zamanda bu uyguladığınız yöntemler sayesinde ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Zayıflama

1.Altın Kural: Her sabah kalktığınızda ilk işiniz 2 büyük bardak (minimum 400cc) oda sıcaklığında su içmeliyiz.

2.Altın Kural: Gün içerisinde en az 3 litre su bitirmiş olmalıyız. Suya isterseniz taze limon suyu veya elma sirkesi ekleyebilirsiniz.

3.Altın Kural: Yemek yerken yada yemekten hemen sonra su içmek yok. Yemeklerden yarım saat önce su içmeyi bırakıyoruz ve 1 saat sonra tekrar başlayabiliriz.

4.Altn Kural: Her gün alacağımız 3 poşet karbonat, 1 çay kaşığı Himalaya Tuzunu suya eritip içmek gerekiyor. Her aldığımız birer poşet karbonat (5gram) bir bardağa. Bir çay kaşığı tuz da yine başka bir bardağa konulacak. Her gün almak şartıyla.

5.Altın Kural: Zayıflamak için yaptığımız kürde asla ve asla içmeyeceğimiz içecekler var. Onlar ; siyah çay, kahve, kola, alkol, gazlı içecekler, hazır kutu meyve suları. Bunları asla tüketmeyeceğiz.

6.Altın Kural: En büyük öğün sabah 11:00 ile öğleden sonra 16:00 arası yenmeli. Bu konuda dikkat etmeliyiz. Düzen her zaman önemlidir.

7.Altın Kural: Güneş battığında çorbadan başka bir şey yemek yok. Sebze çorbaları yada mercimek idealdir.

8.Altın Kural: Zayıflama kürünü uyguladığımız sürece süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk tüketmek asla yok.

9.Altın Kural: Ekmek diyetlerin düşmanı. 11.00 – 16.00 dışındaki saatlerde ekmek asla yemek yok. Bu saatlerde de muhakkak kızartılmış yada beyaz ekmek dışındaki ekmek türleri tüketilmeli.

10.Altın Kural: Açık havada her gün 30 dakika yürümemiz gerekiyor. Tercihler arasında park ve deniz var.

Kaç kilo vermek istiyor iseniz 3 ile çarpmanız gerekiyor. Mesela 4 kilo vermek istiyorsanız bu zayıflama yöntemlerini 12 gün uygulamanız gerekiyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz