Sağlıklı Kirpikler için Kirpik Maskeleri

Sağlıklı Kirpikler için Kirpik Maskeleri

Sağlıklı ve uzun kirpiklere sahip olmayı her kadın ister. Çoğu zaman cilt bakımının gerisinde kalan kirpikler de aslında en az cildimiz kadar özen ister. Kirpik dökülmesini engelleyen ve kirpiklerin daha sağlıklı görünmelerini sağlayan, aynı zamanda da kirpik uzatan maske olarak da bilinen badem yağı maskelerini deneyin.

 

Kirpikler İçin Maske Tarifleri

Badem ve Hint Yağı Maskesi
1 çay kaşığı badem yağı ile 1 tatlı kaşığı hint yağını karıştırınız. Bu karışımı kulak çubuğu ile kirpiklerinize sürerek 45 dakika beklettikten sonra yüzünüzü yıkayıp, kirpiklerinizi maskeden arındırın.

Badem Yağı ve Sarımsak Maskesi
Bir diş sarımsağı rendeledikten sonra bir şişe badem yağına ekleyerek, karışımı 12 saat bekletin. Bekleme süresinin ardından yağı cam bir kaba süzerek maskeyi kullanıma hazır hale getirin. Karışımı  kulak çubuğu yardımıyla her akşam kirpiklerinize uygulayarak 20-30 dakika bekletip, kirpiklerinizi yıkayın. Uygulamayı, maske bitene dek her gün düzenli olarak yapın. 2-3 günde bir de uygulayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz