Sağlıklı Bir Cilt İçin 5 Öneri

Sağlıklı Bir Cilt İçin 5 Öneri

Cildiniz her zaman bakıma ihtiyaç duymaktadır. Kuruyabilir, çatlayabilir, yağlanabilir veya lekelenmeler yaşanabilir. Paylaşacağımız 5 öneri sayesinde sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Cildiniz için mutlaka peeling yapmalısınız. Ölü hücrelerden cildiniz arınmalı ve pürüzsüz bir cilt için cildiniz nefes almalıdır.

Mutlaka su tüketimini düzenli olarak yapmalısınız. Hayatınızdan suyu eksik etmeyin ve düzenli olarak her gün tüketin. Cildinizin nem dengesini de böylelikle sağlamış olursunuz.

Üşenmeden her gün cildinize bakım yapmalısınız. Gün boyu cildinizde olan makyajınızı yatmadan önce mutlaka temizlemelisiniz. Makyajınızla yatmamaya dikkat edin.

Sağlıklı ve düzenli beslenerek cildinize de gerekli vitaminleri sağlamalısınız. A, C ve B vitaminlerini alarak cildinizi beslemelisiniz.

Güneş ışınlarından korunmalısınız. Ultraviyole ışınları cildinizde lekelenmelere neden olmaktadır. UVA ve UVB filtreli koruyucu kremleri kullanarak cildinizi zararlı güneş ışınlarından her mevsim korumalısınız.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz