Saflığını Doğadan Alan Dalin ile Banyolar Daha Eğlenceli

Saflığını Doğadan Alan Dalin ile Banyolar Daha Eğlenceli

1983’ten bu yana üretilen ve formüllerinin saflığı klinik olarak test edilen marka Dalin, anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için kaliteli ürün çeşitliliği ile Watsons’ta sizleri bekliyor. Güvenilir hammadde bileşenleri ile oluşturulan içerikleri sayesinde Dalin; anne ve bebek hassasiyetini göz önünde bulunduran birçok ürün sunuyor. %98 oranında doğal içeriğe sahip Dalin bebek şampuanı seçenekleri ile keyifli banyolar hazırlanıyor. Hipoalerjenik olan Dalin bebek ürünleri ile annelerin içi rahat ediyor. Kurucusu bir eczacı olan Dalin markası senelerdir ilaç titizliğinde anne çocuk ürünleri üretiyor.

Yeni doğanlara özel ürünleri de mevcut olan marka, banyoda, banyo sonrasında, alt değiştirirken ya da çamaşır yıkarken annelere yardımcı olacak pek çok farklı ürün alternatifi sunuyor. Islak mendil ve farklı kokulara sahip mini boy kolonyalar ile seyahatleri kolaylaştırmak için Watsons’ta anne ve bebekleri ile buluşuyor. Çocuklar banyoda daha çok eğlenebilsinler diye farklı tasarımlara sahip ambalajları bulunan Dalin’in Mikrofon Şişe Saç ve Vücut Şampuanı sayesinde banyoda bebeğinizle şarkı söylemeniz mümkün oluyor.

Bebeksi Kokan İpek Gibi Saçlar

Farklı boy ve çeşit alternatifi bulunan, gözleri yakmayan, %98 doğal içerikli ve hipoalerjenik bebek şampuanları dışında Dalin, banyo sırasında kullanılan farklı ürün çeşitleri de sunuyor. Bitki özleri içeren saç tarama spreyleri ve saç kremleri çocukların hoşuna gidecek meyve kokularına sahip. Kıvırcık saçlar gibi banyo sonrası zor taranan saçlar için özel olarak formüle edilen Dalin kolay saç tarama spreyi çeşitleri saçlara yumuşaklık ve parlaklık katıyor. Klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanmış ürün bebeklerin canını hiç yakmadan saç taranmasına olanak tanıyor. Dalin ürünlerini Watsons güvencesiyle satın almak için https://www.watsons.com.tr/marka/dalin-1800 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hassas Cilt Dostu Dalin

Hassas cilde sahip olan herkesin yanında olan Dalin; Avokado Yağlı Vazelin, Rahat ve Mutlu Bebek Yağı, antibakteriyel el temizleme jeli, likit pudra, pişik kremi ve nemlendiriciler gibi pek çok hipoalerjenik ürün çeşidine sahip. Gözleri yakmayan bebek şampuanlarının yanı sıra cildi tahriş eden hiçbir madde barındırmayan ürünleriyle de ön plana çıkan marka, tüketici görüşlerine de önem veriyor. Tüketicilerden aldığı geri bildirimler ile ürün kalitesini her geçen gün daha da artıran Dalin, Uluslararası İyi Üretim Prosesleri’ne uygun ürünler üretiyor. Dalin bebek yağları ve vazelinlerinin doğal içeriklerinden gelen kokuları ve güvenilir formülasyonları ile bebeğinize rahatlatıcı banyo sonrası masajları yapabilirsiniz. Alt değiştirme sırasında oluşabilecek tahriş veya pişik gibi hassasiyetlerin önüne geçmenize yardımcı olan Dalin, pişik kremleri ve likit pudra gibi ürün alternatifleri ile bebeğiniz rahat etmesini sağlıyor. Cildin pH değeri ile uyumlu olan Dalin Pişik Önleyici Krem varolan pişiklerin geçmesine yardımcı olduğu kadar oluşmalarının da önüne geçilmesi için annelere destek veriyor.

Dalin Bebeğinizin Çamaşırlarını Yıkarken De Yanınızda

Dalin Sıvı Çamaşır Deterjanı, sıvı yapısı ve doğal içerikli özel formülü sayesinde bebeğinizin çamaşırlarında deterjan kalıntısı bırakmadan temizliyor. Dalin deterjanlar; bebeklerin hassas cildi için hazırlanan formül ile alerji yapma riski en aza indirilerek hazırlanmış ve dermatolojik testlerden geçirilmiş olarak tüketiciye sunuluyor. Çamaşırlardan kolayca durulanan yapısı ile Dalin Çamaşır Deterjanları bebek giysilerinde oluşabilecek olan süt, mama ve meyve lekelerine karşı etkili. Dalin çamaşır yumuşatıcıları da hassas ciltler için formüle edilmiş alerji riski en aza indirilmiş çiçek kokularına sahip ürünler olarak öne çıkıyor. Dalin Çamaşır Yumuşatıcı Bahar Ninnisi sayesinde anne ve bebeklerinin giysileri Dalin’in kendine has bebeksi kokusu ve bahar çiçekleri ile buluşuyor.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sizlere sunan Watsons’ın geniş ürün yelpazesi içindeki anne ve bebek ürünlerine Watsons mağazalarından ve online sitesinden ulaşabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz