Saçlarınızı Parlak Gösteren Doğal Formüller

Saçlarınızı Parlak Gösteren Doğal Formüller

Saçlarınızın bakımlı ve canlı olması için bilindik markalara tonlarca para dökmeye aslında gerek yok… Evde kendinizde doğal ürünlerle istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz. Saçlarınızı parlak gösteren formüller şunlardır:

Bira
1 şişeyi birayı alarak,saç derinize masaj yaparak yavaşça uygulayın. Daha sonra da bol suyla durulayın. Saçlarınızın parlaklığına şaşıracaksınız.

Siyah Çay
Çay saçlarınızı parlatmakla kalmıyor aynı zamanda saç dökülmesini de durdurabiliyor. Demlenen çayı süzüp,saçınızda 15-20 dakika bekletin ve durulayın. Saçlarınıza doğal bakım yapmış olacaksınız.

Zeytinyağı
Evinizde bulunan doğal zeytin yağını saçlarınıza ve saç diplerinize uygulayın. Yarım saat kadar beklettikten sonra saçlarınızı yıkayabilirsiniz. Saçlarınıza bakım yaparken aynı zamanda dökülme probleminizi de tedavi edebilirsiniz.

Elma Sirkesi
Saçınızın parlaklığını elma sirkesiyle sağlayabilirsiniz. Elma sirkesi ve biraz suyu bir sprey şişede karıştırarak saçlarınıza sürünüz. Daha sonra da yıkayabilirsiniz.

Yoğurt
Yoğurt hem saçınızı parlatır hem de krem gibi parlatır. Bir kase yoğurt alarak saçlarınıza sürmeniz yeterli olacaktır. Bol suyla durulamanız gerekli bakımı tamamlayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz