Saçlarınıza Önem Verin

Her bayan saçlarına düşkündür. Bu yüzden saçlarını şekilden şekle sokarlar. Bizde bu yüzden sizin için yeni bir saç modelinin yapılışını açıkladık. İşte o makalemiz…

Saç modelinizin güzel olması için saçlarınızın temiz olması gereklidir. Bu yüzden saçlarınızı güzelce yıkayın. Yıkayıp kuruladıktan sonra saç kurutma makinesi ile kurutun. Daha sonra saçlarınızı açık biçimde maşa yapın. Yalnız maşayı yaparken çok sıkı bir şekilde saçlarını maşaya sarmayın. Saçlarınızı öne eğerek yukardan toplayınız. Bir küçük lastik ile topuz yapın. Ardından iki elinizle resimdeki gibi iki yana ayırın. Ayırdıktan sonra topuzdan iki adet saç tutamı çıkarın.  Saç tutamından birini sağa diğerini sola doğru kıvırın. Ardından tel toka ile tutturup son olarak sprey ile saçlarınızı sabitleyin.

saç-bakımı-nasıl-olmalı


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz