Saçları Besleyen Ve Kepeklenmeyi Engelleyen Doğal Maske

Saçları Besleyen Ve Kepeklenmeyi Engelleyen Doğal Maske

Saçlar herkes için son derece önemli. Saçların sağlıklı ve güçlü olması için saç bakımı yapmak gerekiyor. Özellikle yıpranmış saçlar ve kepek en sık karşılaşılan saç problemlerinden ikisi. Şayet böyle bir problem yaşıyorsanız ve kimyasal ve pahalı ürünler yerine evde kolayca kendi başınıza hazırlayabileceğiniz bir maske tarifi arıyorsanız kesinlikle doğru yerdesiniz! Size vereceğimiz bu tarifi kolayca hazırlayıp her banyoda saçlarınıza uygulayarak saçlarınızı besleyebilir ve saç derinizde kepek oluşmasının önüne geçebilirsiniz.

Malzemeler
Yarım çay bardağı zeytinyağı
Yarım çay bardağı süt
1 yemek kaşığı bal

Hazırlanışı: Yarım çay bardağı zeytinyağı ve yarım çay bardağı süt karıştırılır ve içine bir yemek kaşığı bal eklenir. Ardından bal iyice eriyene kadar karıştırılıp karışım kıvama gelince saç diplerine uygulanır.

Uygulamanın ardından karışım 40 dakika boyunca saçlarda bekletilir ve saçlar iyice yıkanır. Bu saç bakım maskesi sadece doğal ürünlerden yapıldığı için hiçbir yan etkisi de olmayacaktır. Yani kimyasal maskelerde karşılaşılabilecek hiçbir yan etki ile karşılaşmayarak, yalnızca faydasını göreceğiniz doğal maskeyi mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz