Saçlarda Fular Kullanım Önerileri

Saçlarda Fular Kullanım Önerileri

Kimi zaman bizleri son derece entelektüel bir görünüme sokan fularla kimi zamanlarda da görünümümüzü tamamlayan mükemmel bir aksesuara dönüşmektedir. Son zamanlarda ise fular kullanım trendi epey değişti ve şimdilerde saçlarda en güzel aksesuar olarak kullanılan büyük bir ekole dönüşmüş durumda.

 

İlham Veren Fular Kullanım Tüyoları

Sizler için birkaç çeşit saçlara fular bağlama tekniği önerimiz var.

1 –  Öncelikle fularınızı lastik tokanızın içinden geçirerek ardından saçınızı gevşek bir şekilde bağlayın ve eşarbı kurdele formunda başınızın üzerinde toplayın.

2 –  Büyük bir fular alarak atkuyruğu formu verdiğiniz saçlarınızın üzerine düğümleyin. Fuların her iki ucunu serbest bırakın. Boho stiline yönelik bu tarzı atkuyruğu ve ona paralelce eşlik eden iki eşarp ucu dalgalanmasıyla özgürce kullanabilirsiniz.

Fular Kullanarak Saç Topuzlarınızı Zenginleştirin

İşte size özel fularlarla yapılabilecek saç topuzu uygulamaları

saç fular kullanım

1 – Saçlarınızı ense altında toplayın ve salaş bir topuz yapın. Ardından eşarbınızı topuzunuzun etrafında gezdirerek bağlayın. Son dokunuşunuzda da eşarp uçlarını yaptığınız bu topuzun etrafında salık bırakın.

2 – Ensenize kadar saçlarınızı balıksırtı formunda örün. Bu örgüyü yaparken ince ve renkli bir eşarbı şerit formunda saç örgüsünün arasından geçirin.

Böylelikle sizlere birbirinden farklı 4 çeşit Saçlarda fular kullanım önerileri sunmuş olduk.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz