Saç Güçlendirme Tüyoları

Saç Güçlendirme Tüyoları

Saç dökülmeleri ve saç ucundaki kırıklar, hemen hemen herkesin ana problemi. Bu durumun önüne geçebilmek için her yolu deniyoruz.  Genel olarak güçsüz saçlarda görülen bu problemlere dur diyebilmek aslında çok kolay. Birkaç doğal yöntem ile siz de güçlü ve sağlıklı saçlara sahip olabilirsiniz.

Saç güçlendirme konusunda saç köklerine uygulanabilecek yöntemlerin başında yumurta gelmektedir. Özellikle D ve E vitaminleri açısından çok zengin olan yumurta, sağladığı demir katkısıyla saç köklerini güçlendirir ve saç dökülmelerini önler. Bu uygulamayı gerçekleştirmek için yapmanız gereken ise bir adet yumurtayı sarısı ve beyazı birlikte olacak şekilde çırpmak ve karışımı masaj yapar gibi saç köklerinize uygulamak.

Toplum içinde bilinen yanlışlardan biri de saçın kuru olmasının sağlıklı olduğudur. Fakat yağlı saç ne kadar sağlığa zararlıysa kuru saç da öyledir. Saç köklerinin güçlü olması ve saçların sağlıklı kalabilmesi için belirli bir yağ oranı ve nem her zaman bulunmalıdır. Saçlarınızı ideal yağ ve nem oranına getirebilmek için eczanelerden alabileceğiniz kremlerle saçınıza bakım yapabileceğiniz gibi, çok az bir zeytinyağı ile doğal olarak bu uygulamayı gerçekleştirmeniz de mümkündür.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz