Saç Dökülmesine Karşı Doğal Çözüm

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Çözüm

Bu yöntem uluslararası saç bakım uzmanı olan Sayın Şems Arslan’a aittir ve tamamen doğal yöntemlerle saçların dökülmesini engelleyen şampuan tarifini sizlere sundu. Konu içerisinde sizlere sunacağımız şampuan saçların dökülmesini engellediği kadar saçların beyazlamasını da engellediği gibi saçları besleyen doğal şampuan görevini de görüyor.

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Şampuan Yapımı

* 2 Adet taze incir
* Yarım su bardağı ılık su
* 2 Adet büyük kalanchoe bitkisi yaprağı

Saç Dökülmesine Karşı Doğal Şampuanın Hazırlanışı ve Uygulama Seansı

Liflerin ortaya çıkması için 2 adet inciri ufak parçalar halinde keserek kıyın ve ılık su ile ıslatın.

Hazırlamış olduğunuz inciri 10 dakika kadar beklettikten hemen sonra kalanchoe bitki yapraklarını havanda ezerek dövün.

Daha önce hazırlamış olduğunuz incirin suyunu kalanchoe bitkisi ile bir kap içerisine bırakarak iyice kıvamını alıncaya dek karıştırın.

Pipet veya boş bir damla kutusu yardımı ile saç diplerinize derinlemesine nüfuz ederek yedirin ve saçlarınıza masaj uygulayarak streç yardımı ile saçlarınızı kaplayın ve 40 dakika kadar bekletin

Dip Not: Saç dökülmesi için hazırlamış olduğunuz bu karışımı minimum 3 ay boyunca sürekli saçlarınıza uygulamanız gerekiyor. Tamamen bitkisel yani doğal karışım olan bu şampuanı korkmadan çekinmeden gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Saçlarınıza hiçbir zarar vermeden aksine oldukça faydalı olan bu şampuanı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz