Saç Bakımında Yeni Akım : Velaterapia

Saç Bakımında Yeni Akım : Velaterapia

Kadınlar için saç bakımı gerçekten çok önemlidir. Uzun saçların olması sebebiyle bakım gerektiğini söyleyebiliriz. Teknoloji ile birlikte artık bayanlar için saç bakımı hayal olmuyor. Dilediğiniz gibi saçlarınıza şekil verebiliyor ve farklı tarzlar yaratabiliyorsunuz. Geçtiğimiz hafta ünlü model Barbara Fialho’nun sunduğu bir yöntem olan Velaterapia, sizlere sağlıklı bir saç bakımı sunuyor.

Fialho saçlarının güzelliğini onları yakmaya borçlu olduğunu söylüyor. Mum-kesim’ de denilen Velaterapia, saçların uçlarındaki kırıkları mum yardımıyla yakarak uygulanan bir yöntem.

Fialho saçlarının bu şekilde güçlü kaldığını dile getirirken, kırıklardan kurtulmuş ve taranması daha kolay bir hal aldığını söylüyor.

Vogue Brezilya güzellik editörü Victorio Ceridono ise, “Bu yöntemle saçları kısaltmaya gerek kalmıyor. Saçlar çok daha yumuşak ve sağlıklı oluyor” diyor.

Saç yakma yöntemini ünlü modeller arasında yer alan Alessandra Ambrosio ve Isabeli Fontana’da uyguluyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz