Saç Aksesuarlarında 2017 Kış Trendi

Saç Aksesuarlarında 2017 Kış Trendi

Moda dünyasında geçmişten günümüze saç aksesuarları her daim kullanılmış, sadece şekil değiştirmiş, ve hiçbir zaman etkinliğini kaybetmemiştir. Bunlar arasından en yaygın olanı şapkalar olarak göze çarpmaktadır. Çünkü şapkalar her döneme damgasını vurmuş, gerek ihtiyaç, gerekse moda olarak hiçbir zaman kullanım alanlarını Her döneme damgasını vurduğu hakkında bilgilerin aslında özü şudur ki, hem kadınlar hem de erkekler için vazgeçilemeyen saç aksesuarı şapkalardır.

2016 yılını terk etmeye yaklaştığımız şu günlerde 2017 yılının gelmesi ve aynı zamanda kışın bize varlığını hatırlatması şapkaların  da gün yüzüne çıkması gerektiğini bize hatırlatmaktadır. Şapka ve kış kelimelerini yan yana koyduğumuz zaman akla direk gelen bereler hakkında siz değerli moda tutkunlarına birkaç önerimiz var.

Geçtiğimiz kış aylarında berelerde genel gördüğümüz genel çizgiler ponponlardı ve herkes ponponlu bereleri tercih etmekteydi. Dışarda dolaşırken, okulda, her yerde tepe kısmıdan büyük ponponu olan bere kullanan bayanlar görmekte idik. Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde ise 2017 kışında ponponlu berelerin artık trend olmadığı sinyalini almaktayız. Geçtiğimiz yılda insanların yoğun kullanımından dolayı bu yıl kullanmaktan vazgeçtiklerini görmekteyiz. Ancak moda ikonları yine de bu yılda da kullanılacağını belirtiyorlar. Her yıl trend olan örgüden yapılan bereler bu yılda da kullanılmaya devam edecek gibi gözüküyor. Bunun yanında keçe bereler de kullanılmaya başlayacak duyumları almış durumdayız.

Bu yıl berelerde görebileceğimiz diğer bir unsur ise yazılar. Yazılı bereler 2017 kış kreasyonunda adından fazlaca söz ettirmişti. Ve bu yazılı bereler çiftler için de uygun olacak gibi gözüküyor. 2017 kış ayında birbirlerini tamamlayan sözcükler barındıran bereler çiftlerin kafalarında bir hayli gözüküyor olacak. Tek tek olarak da kullanılabilen bu bereler sıklıkla göze çarpacak gibi gözükmekteler.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz