Rugan Ayakkabı

Rugan Ayakkabı

Topuklu ayakkabı kadınların vazgeçilmez aşklarından biridir. Bu yüzden nerde bir topuklu ayakkabı görseler hemen almaya kalkışırlar. Topuklu ayakkabılar birçok çeşidi olmasıyla beraber aralarında en çok dikkati çeken rugan ayakkabıdır. Hem görünüşü şık olmasıyla beraber hem de giyişi rahat olmasıyla bayanların yoğun ilgisini çekmektedir. Bu modelleri o kadar çok beğeniyoruz ki bazen neyle kombin edeceğimizi şaşırıp kalıyoruz. Bu yüzden bugünkü makalemizde rugan ayakkabılar nasıl kombine edilir bunları size anlatacağım.

Rugan ayakkabıyı kombinlenin püf noktası aksesuarla kombinlemektir. Mesela krem rengi içerisinde siyah, sarı, mavi kırmızı detayları olan bir elbise hayal edelim. Süt kahverengisi birde çantamız olsun. Burada rugan ayakkabınızı el çantanızla kombin etmeniz gerekmektedir.

rugan-ayakkabı

Aynı şekilde rugan ayakkabıya en çok yakıştırdığım kombin kot pantolondur. Giyeceğiniz bluzun üzerine ayakkabınız ile aynı renkte giyinerek bu kombini oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi çok açık bir renkte de olsa çok iyi kombine ettiğinizde çok yakıştığını fark edeceksiniz.

rugan-ayakkabı-2

Sizde aşağıdaki kombinlerimize bakarak en çok beğendiğiniz rugan ayakkabı kombinini bizle paylaşabilirsiniz.

rugan-ayakkabı-3

rugan-ayakkabı-4

rugan-ayakkabı-5


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz