Rimel Sürerken Yapılan Hatalar

Rimel Sürerken Yapılan Hatalar

Güzelliğinizi vurgularken etkileyici bakışlara sahip olmak artık zor değil ama önemli olan rimeli nasıl kullandığınızdır. Rimel sürerken etkileyici ve çarpıcı bakışlara sahip olmak istiyorsanız bazı noktalardan kaçınmalısınız.

Üst Kirpiklerden Başlanmamalıdır
Rimel sürerken alt kirpiklerden başlanmalıdır. Etrafa bulaşmasını önlersiniz. Eğer üst kirpiklerden başlarsanız da tek bir noktaya bakın. Etrafa dağılmaması için bu teknikler önemlidir. Rimeli 3 kat sürmenin daha iyi bir sonuç vereceği bilinmektedir.

Eski Rimelleri Kullanmayın
Eski rimellerinizi kullanmayın. Enfeksiyon riski artarken öte yandan topaklanma yaratan bir kıvama dönüşen rimeller, 6 ay gibi bir sürede tüketilmelidir.

Rimeli Fazla Batırmayın
Maskara fırçasını fazla tüpe batırdığınız da tüpün içine hava kaçar ve bu da rimelin kurumasına neden olur. Bir kere tüpe batırılan fırçanın fazlalıkları tüpün kenarına sıyrılarak alınmalı ve öyle kullanılmalıdır.

Rimelinizi Doğru Siliniz
Yatmadan evvel makyajınızı silerken rimelinizi de temizlemelisiniz. Suya dayanıklı rimellerin temizliği zor olabilirken bu durumlar için özel üretilen temizleyicileri kullanın.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz