Ramazan Diyeti

Ramazan Diyeti

Ramazan ayında diyet olur mu diye soranlara cevabımız, evet kesinlikle ramazan ayı diyet için en uygun aydır. Zaten bedeninin dinlenmeye çekildiği bu ayda bedeninizi yormayacak şekilde, en güzel diyeti yapabilirsiniz. Ramazan ayı insanların her zaman yemek olayını abarttıkları, bol kalori yüklendikleri bir aydır. Oysa ramazanda haddinden fazla yemek tüketmek, hem beden için çok sakıncalıdır hem de ramazan ruhuna aykırı bir davranış şeklidir. Şimdi sizlere bu mübarek ayda yapabileceğiniz en güzel ve sağlıklı diyeti vermek istiyoruz.

İFTARDA: 1 Kase Çorba, Salata ya da yoğurt, bir tabak etli sebze yemeği. Yanında 2 dilim kepek, çavdar ya da tam buğday ekmeği.

NOT: Çorbalarınızı içtikten sonra midenizin harekete geçmesi için 15 dakika bekleyin. Bu arada namaz kılıyorsanız, namazınızı kılın. Sonra sebze yemeğine geçiş yapın.

ARA ÖĞÜN: İftardan 2 saat sonra 2 porsiyon meyve tüketin

SAHURDA: 1 yumurta ( Haşlanmış), 2 dilim beyaz peynir ve 4-5 Zeytin, 2 dilim ekmek.

Tüm ramazan bunları tüketerek zayıflayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz