Pürüzsüz ve Kusursuz Bir Cilt İçin

Pürüzsüz ve Kusursuz Bir Cilt İçin

Pürüzsüz bir cilt için yapılması gerekenleri uygulamaya alarak sizler de kusursuz güzelliğe merhaba diyebilirsiniz. Kusursuz bir cilt yapısına sahip olmak için öncelikle cildinizi temizlemeli ve ardından tonik uygulamanız gerekmektedir. Bu işlemleri her sabah ve akşam olmak üzere düzenli bir şekilde uygulamaya almanız gerekmektedir. Kızarma ve lekelenme problemini geri plana almak adına özel bakım uygulamalarından yararlanmanız gerekmektedir. Bakım ürünleri seçiminde dikkatli olmalı ve sahip olduğunuz cilt tipini öğrenmelisiniz. Eğer karman cilt tipine ev sahipliği yapıyorsanız t bölgesinde birikmiş olan yağları temizlemelisiniz. Dileseniz cilt temizleyen hareketli fırçaları da kullanıma alabilirsiniz.

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Maske Tarifi

Malzemeler
– Tuz
– Nane
– Su

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Pürüzsüz cilt tipine sahip olmak isteyenlerin vazgeçilmezi olarak değerlendirilen maske tarifi için öncelikle bir tutam naneyi su aracılığı ile kaynatalım. Daha sonra elde ettiğimiz karışımın içerisine tuz ilave edelim. Özel maske karışımımızı cildimize sürelim ve 20 dakika boyunca bekleyelim.

Hassas Ciltler İçin Doğal Maske Tarifi

Malzemeler
– Süt
– Yulaf Unu
– Badem
– Portakal Yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı: Hassas ciltler için uygulamaya alacağınız özel karışım için öncelikle bademleri ezerek püre haline getirelim. Elde edilen pürenin içerisine portakal yağı, süt ve yulaf unu ilave edelim. Hazırlanılan maskeyi cilt üzerine iyice yedirelim ve yaklaşık olarak 20 dakika boyunca bekleyelim. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda hayal ettiğiniz cilt tipine merhaba diyebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz