Pürüzsüz Bir Cilt İçin Nar Maskesi

Pürüzsüz Bir Cilt İçin Nar Maskesi

Cildi derinlemesine kirden arındırarak, parlamasını sağlayan nar maskesi, kullanılan yumurta akı  sayesinde de cildi gererek sizi rahatlatır. Kış aylarının sevilen meyvesi nar, çoğu zaman ayıklarken su bırakır. Bu suyu atmayın ve maske yapımında kullanın.

Nar maskesi cildinizin gerginleşmesini  ve kirden arındırarak parlamasını sağlayacaktır.

Narın ayıklanırken saldığı suyu, iki tatlı kaşığı bal ile karıştırın. Bu karışıma bir yumurtanın akını ekleyerek hazırladığınız maskeyi, bekletmeden  yüzünüze uygulayın. 20-30 dakika bekledikten sonra maskeyi ılık suyla durulayarak tonik uygulayın.

Bu maskeyi kış aylarında haftada bir kez ve yatmadan önce düzenli olarak uygularsanız, ışıl ışıl  ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.  Nar, içeriğinde bulunan antioksidanlar ile dış dünyanın zararlı serbest  radikallerine karşı teninizi savunurken cildinize hayat verir!


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz