Porselen Makyajı Nasıl Yapılır

Porselen Makyajı Nasıl Yapılır

Bugun sizlere porselen makyajın nasıl yapıldığına dair, tüyolar vereceğim bayanlar. Porselen makyaj biz kadınlar için vazgeçilmez bir tutku. Yüzümüzü canlı, saf duru, renkli, güzel, bakımlı ve çok seksi gösterecek olan porselen makyajla farklı, bambaşka biri olacağız. Artık çok klasik olan makyaj türünü bir kenara koyun, şimdi son yılların en gözde ve trendi olan porselen makyajla tanışma zamanı. Öncelikle porselen makyaj için siz sevgili hanımların kaliteli ve kalıcı makyaj kullanması gerekecektir. Daha sonra yaptığınız makyajın yüzünüze bir porselen berraklığı getirebilmesi adına, bolca sürüp iyice dağıtmanız lazım. Mesela kullanmış olduğunuz kremi yüz hatlarınızda iyice dağıtmanız gerekecektir ki, porselen makyajınızı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilesiniz. Ya da en basitinden kirpiklerinize rimel sürmeyerek, göz kapaklarınızın üstüne göz kalemi çekmeniz ve bu çektiğiniz göz kalemini hafifçe dışarıya taşırmanız sizleri bir adım daha porselen makyaja yaklaştıracaktır. Dışardaki görüntünüze önem veriyorsanız mutlaka porselen makyajı yapmalı ve bu makyajla asla sıradan biri olmadığınızı kanıtlayabilirsiniz.

Herkes size hayran bir şekilde bakacak ve dışardan çok zarif, ince, alımlı görüneceksiniz. Çok özel günlerde yapacağınız bu makyaj sizi gecenin yıldızı haline getirecektir. Evet, sevgili hanımlar sizden sıradan bir makyajı yüzünüzde görmek istemiyorsanız, hemen porselen makyajınızı yapmaya başlamalı ve kendinizi bu makyajın akışına bırakmalısınız. Cam gibi bir yüze sahip olacak, bir bebeğin cildi gibi yumuşacık ve pürüzsüz bir tene sahip olacaksınız. Karar sizin ya çok sıradan bir makyajla herkes gibi görünecek, ya da porselen makyajın size sunduğu şık. Zarif, alımlı, canlı yüze sahip olmak isteyip porselen makyajınızı gerçekleştirmeye başlayacaksınız. şimdiden kolaylıklar diliyorum.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz