Porselen Bir Cilt İçin Maya Maskesi

Porselen Bir Cilt İçin Maya Maskesi

Cildimiz zamanla kötü hava şartları, yanlış kullanılan kozmetik ürünleri ya da gerekli bakım yapılmadığından nem oranını kaybeder. Nem oranı azalan ciltte kırışıklıklar meydana gelir. Nem cilt için çok büyük önem arz eder. Bundan dolayı cildin nem oranını dengede tutmak gerekir. Dermatolojik ürünlerle sağlamaya çalış sakta mutlaka düzenli maske uygulamaları yapmalıyız.

Cilde yararlı en uygulanabilir maske türleri ise doğal ürünlerle yapılanlardır. İşte bunlardan biri maya maskesi. Hamur işlerine lezzet katan maya doğal bir vitamin ve mineral zenginidir. Cilt için gerekli nem ihtiyacı maya da mevcuttur. Eğer kuru, yıpranmış ve kırışık bir cilde sahip iseniz düzenli olarak uyguladığınız maya maskesi ile porselen bir cilde kavuşmanız kaçınılmaz.

B6, B2, B1, Potasyum ve Folik Asit gibi vitamin ve mineralleri bünyesinde barındıran maya maskesini, dilerseniz yoğurt ile karıştırıp veya direk olarak mayanın kendisini yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yüzünüze ve boynunuza uyguladığınız yaş mayayı 30 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında yüzünüzü durulayarak daha ilk uygulamada değişimi fark edebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz