Plajlar Ekose Mayo Ve Bikinilerle Renklenecek

Plajlar Ekose Mayo Ve Bikinilerle Renklenecek

2015 ilkbahar-yaz sezonun öne çıkan trendlerinden biri ekose yani kareli deseni. Yaz mevsiminin olmazsa olmazı mayo ve bikiniler de bu trendden paylarına düşeni almışlar elbette. Bu yaz plajlarda rengarenk ekose mayo ve bikiniler ile deyim yerindeyse renk cümbüşü yaşanacak.

Ekose mayo ve bikiniler nostaljik ama bir o kadar da modern bir havaya sahipler. Dolayısıyla bu mayo ve bikinileri giydiğiniz zaman aynı anda hem sevimli, hem hanım hanımcık hem de çok çekici görüneceksiniz. Birbirinden çok uzak gibi duran bu üç kavramı aynı potada eritebilen nadir parçalar olarak moda dünyasının unutulmazları arasına da girecekler bizce mayo ve bikiniler.

Markalar bu mayo ve bikinilerde geniş renk ve model seçeneklerine yer vermişler. Böylelikle tüm kadınların kendi vücut tipine, kişisel zevkine uygun modelleri bulabilmesi ve bu trende kendine has bir yorum katabilmesi mümkün.

Son bir ipucu; ekose bikini ve mayoları tek renk terliklerle ve pareolarla kullanmanız plajlarda gerçek bir şıklık sergilemenize yardımcı olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz