Plaj Makyajı Nasıl Olmalı?

Plaj Makyajı Nasıl Olmalı?

Güneş, kum ve deniz bu harika üçlüyü duyduğumuzda bile ferahlarız, yaz mevsiminin ve denizin üzerimizdeki etkisi çok büyük, güneşe salınmış saçlar, bronz bir vücut hayali ile bir yıl boyunca bekliyoruz, ve yazın gelmesi ile sahillere akıyoruz.

Peki sahillerde göz alıcı olmak için sadece mayo ve bikini modellerinizin yetmediğini biliyor musunuz? Göz alıcı olmanı diğer şartları da, saç ve cildinizin de muhteşem bir görünümde olmasıdır. Tabi makyajı unutmamak lazım, abartılı bir gece makyajından bahsetmiyoruz elbette, basit bir makyajla plajda da gayet bakımlı olabilirsiniz.

İşte Mükemmel Bir Görünüm İçin Plaj Makyajı

Öncelikle tüm vücudunuzu güneşin zararlı ışınlarında korumanız gerekmekte, bunun için iyi bir koruma kremi kullanın.

1. Aşama: Cildinizdeki renk farklarını eşitlemek ve aynı zamanda güneşten korunmak için, renkli koruma kremleri tercih edin., özellikle yüz için köpüklü yapıya sahip, kapatıcı özelliği de bulunan, yüksek koruma faktörlü kremler kullanmalısınız.

2. Aşama: Gözleriniz için su geçirmeyen maskara uygulayın, ancak öncelikle güneşten etkilenmemesi için, koruma faktörlü kapatıcı özelliği bulunan göz kremini, kaş hizanızdan başlayarak, göz kapaklarınıza ve yanak kemiklerinizin hizasına kadar sürün.

3. Aşama: Dudaklarınızı unutmayın, güneşten ve fazla suya maruz kalmaktan kuruyan dudaklarınız için yanınızda sürekli lip balmlar bulundurun, bakımlı dudaklar için her fırsatta uygulayın. Mayo renklerinize göre renkli lip balmlar kullanarak daha alımlı olabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz