Pijamayı Sokağa Taşıma Modası!

Pijamayı Sokağa Taşıma Modası!

Uyurken giymeyi tercih ettiğimiz pijamalar artık sokakta da giyilebiliyor desek bize inanır mıydınız? Moda dünyası ile birlikte artık pijamalar ile kombinler yapılıyor ve birçok marka kreasyonlarında pijama alt ve üst gruplarına yer veriyor.

Saten ve düğmeli üst ürünler, bol kesim yüksek pantolonlar ile kombin edilirken, gecelik gibi giyilen askılı elbiseler postal botlar ve t-shirtler ile birlikte tercih ediliyor. Gece giyiminde dahi kullanılabilecek bu parçalar ile takılar da oldukça uyumlu görünmekte. Aslında ilk görüldüğü zaman garip gelse de, gecelik ürünler ile yapılan kombinler beğenilmekte ve gittikçe sokaklarda daha fazla görülmektedir. Bir iş toplantısında ya da davette, askılı ve dantelli bir üst parça ile blazer ceket kombini de abiye şıklığını yansıtacak farklı bir kombin olarak değerlendirilebilir. Aynı akım elbette erkek modasında da geçerli. Ekose desenli alt ve üst giyim pijama parçaları ile hırkalar ve ceketler kombin edilebilir.

Özgürce ve farklı şekilde giyinmeyi sevenlerin hemen benimseyeceği pijama modası yaz mevsiminde de sıklıkla görülecek. Çünkü markalar 2017 ilkbahar-yaz kreasyonlarında askılı pijama ürünlerine oldukça fazla şekilde yer vermiş.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz