Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016

Pierre Cardin Gelinlik Modelleri 2016

Gelin olmaya hazırlanan bayanlara özel Pierre Cardin gelinlikler birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla gözde olacak gibi görünüyor. Asaletin ve masumiyetin simgesi, genç kızların rüyası Pierre Cardin gelinlik modelleri…

Gelinlik tek başına da çok güzel olmasına rağmen gelin ayakkabısı, gelin çiçeği ve el buketleri gibi aksesuarlarıyla duvak ve gelin tacı gibi tamamlayıcıları ile çok daha fazla anlam kazanmaktadır. Pierre Cardin de bu küçük ama önemli detayları unutmamış ki en az gelinlik modelleri kadar bu detaylara da özen göstermiştir.

Gelinlik koleksiyonunda bu sezon Pierre Cardin, kırık beyaz ve baskın olarak daha çok saf beyaz renkleri tercih etmiş. Tafta kısmı bol belden aşağısı dökümlü eteklere daha fazla yer verilmiş. Straplez gelinlik modellerinde ise dekolte detayları sade tutularak cazibesi ve şıklığı artırılmış. İnce ve kalın askılı modellerde ise kalp göğüs kupları daha fazla ön planda. Tamamı dantel işlemeli el işi gelinlikler ise çok fazla beğeniliyor.Bu yılki gelinlik modellerinde yine dantel ve nakış işlemeler beyazın masumiyetiyle tam bir uyum içinde yer almaya devam ediyor.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz