Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin Limon Yağı Maskesi

Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin Limon Yağı Maskesi

Her kadın cildinin ışıl ışıl parlamasını ister. Bunun için birçok kozmetik ürününe, akılalmaz paralar harcar. Ancak bu kadar harcama yapmaya gerek kalmadan da, cildinizin parıldamasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, aşağıda vereceğimiz tarifi harfiyen uygulamak;

Limon Yağı Maskesi Tarifi

* 1 kase öğütülmüş deniz tuzu
* 1 tatlı kaşığı limon yağı
* 1 tatlı kaşığı lavanta yağı
* 2 çorba kaşığı badem yağı

Hazırlanışı ve Uygulanışı
Maskeyi hazırlamak için derin bir kabın içine 1 kase öğütülmüş deniz tuzu, 1 tatlı kaşığı limon yağı, 1 tatlı kaşığı lavanta yağı ve 2 çorba kaşığı badem yağını ekleyin. Tüm malzemeleri iyice karıştırdıktan sonra, bir kesenin içine dökün ve bu keseyle cildinize hafif masajlar yapın. Cildiniz pembeleşinceye kadar, ovarak bu masaja devam edin. Masaj işlemi bittiğinde köpük banyosu yapın. Cildinizi durulayıp kurulandıktan sonra, cildinize birkaç yağı kırıştırarak sürün. Bu yağlar kayısı, havuç, lavanta ve havuç yağı olmalıdır. Tüm yağlardan eşit miktarda bir kaba alın ve yine eşit miktarda limon suyu damlatıp karıştırın. Bu karışımı cildinize sürdüğünüzde, cildinizde oluşan değimi ve parıltıyı fark edeceksiniz. İstediğiniz zaman bu maskeyi uygulayabilir ve aynı ışıltıyı kolayca kazanabilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz