Parıldayan Saçlar İçin Doğal Çözümler

Parıldayan Saçlar İçin Doğal Çözümler

Hiç şüphesiz her kadının hayalleri arasında yer alan ışıldayan saçlar, günümüzde kötü çevre koşulları ve yetersiz beslenme gibi faktörler nedeniyle gün geçtikçe sahip olunması daha da zor bir hale gelmektedir. Fakat yine de parıldayan saçlar için doğal yöntemler sayesinde isteyen tüm bayanların saçlarını çok daha parlak ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmaları mümkün olabilir.

 

Saç Parlatan Mayonez

Yağlı görüntüsü ile pek çok kişinin uzak durmak istediği mayonez, aslında parlak saçlar için ideal çözümler arasındadır. Parıldayan saçlar için mayonez kullanımında 1 kavanoz mayonez ile nemli saçların yıkanması ve akabinde fön makinesi ile kurutulması yeterlidir. Mayonezin saçta kalma süresini 20 dakikaya ayarlamak ise alınan sonucun çok daha verimli olmasını sağlayabilir.

Siyah Çay ile Işıldayan Saçlar

Parıldayan saçlar için doğal çözümlerden birisi de siyah çaydır. Saç parlatma özelliğinin yanı sıra dökülme durdurucu etki de gösteren siyah çay, kaynar suyun içerisine 2-3 poşet olacak şekilde konulduktan sonra demlenebilir ve demli hali ile nemli saçlara uygulanabilir.

Işıltılı Saçlar İçin Elma Sirkesi ve Bal

Elma sirkesi ve bal formülü için ufak boy bir sprey şişesinin içerisine şişeyi tamamen dolduracak şekilde döküldükten sonra saçların bu karışım ile yıkanması yalnızca bir işlemde dahi ışıldayan saçlara sahip olunmasını sağlayabilir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz