Panasonic Tv Servis Merkezi

Panasonic Tv Servis Merkezi

Japonya’nın en önemli şirketleri arasında yer alan Panasonic, 1981 yılından beri Türkiye’de evlere girmektedir. Gelişmiş bir teknolojiyle ürettiği birçok ürüne sahip olan Panasonic, Türkiye’de en fazla tercih edilen markalardan bir tanesidir. Panasonic markasının TV, Dijital fotoğraf makinesi ve video kamera, ev eğlence sistemleri, telefonlar, kişisel bakım ve sağlık, ısıtma ve soğutma cihazları gibi geniş bir ürün grubu bulunmaktadır. Yaygın satış ağı sebebiyle Panasonic ürünleri, servis hizmetleri konusunda talebin yoğun olduğu firmalardan bir tanesidir. Panasonic Servis hizmetleri sunmak için yola çıkan ekibimiz, işinde uzman ve deneyimli personellerden oluşmaktadır.

Sunduğumuz hizmetin her aşamasında müşterinin isteklerini ve beklentilerini ön plana alarak, kendi teknik deneyimimizi kattığımız profesyonel bir anlayışla cihazlarınızı tamir ediyoruz. Bizi aramanızla birlikte adresinize gelerek cihazınızdaki arızanın ne olduğunu tespit ediyor, tamir onayı vermenizle birlikte cihazın tamirini gerçekleştiriyoruz. Panasonic Servis hizmet adımlarımız içerisinde en önemlilerinden birisi olan müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet prensiplerimizden ödün vermeden güvenilir, hızlı, kaliteli ve titiz bir hizmetle tamir prosedürümüzü uyguluyoruz. Gerçekleştirdiğimiz parça değişimlerinin tamamında 1 yıl garantili hizmet sunarak, uzun yıllar ilk günkü gibi performans gösteren cihazlar prensibimizi devreye sokuyoruz.

Panasonic servis müşteri hizmetlerimize ulaşabilmek için 444 88 48 numaralı çağrı merkezini veya http://www.panasonicservis.org web adresini kullarak bize ulaşabilir kafanızdaki tüm soruları sorabilir, arıza kaydı açtırabilirsiniz. 7/24 sunduğumuz hizmetimizle en acil tamir ihtiyaçlarınızı tam zamanında cevaplıyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz