Ofiste Jean Modası

Ofiste Jean Modası

İş yerleri ve ofisler için kot pantolon sıradan bir kıyafet olabilir. Ama doğru renk ve doğru kombinle bunu sıradanlıktan kolaylıkla kurtarabilirsiniz…

Koyu renkler ofis için en iyi tercihlerdir. Siyah, lacivert ve gri renkli jean pantolonlar, klasik denim mavisinde olanlar kadar fazla dikkat çekmezler. Özellikle siyah jeanleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Ofise boyfriend tarzı jean pantolonlar yerine daha düz kesim veya Skinny Jean pantolonları tercih etmeniz daha yerinde olur.

Jean pantolonu blazer ceketlerle giyin. Ceketin stil bir görüntüsü olduğundan, Jean pantolonunuzun spor görüntüsünü böylelikle ceketinizle dengeleyebilirsiniz. Koyu renkli kot pantolonlarla desenli veya renkli ceketleri deneyebilirsiniz.

Topuklu ayakkabılarla giyin. Topuklu ayakkabılar Jean pantolonlarla doğru bir ikilidir ayrıca jean pantolonun spor havasını da dengelemeye yardımcı olur. Soğuk havalarda topuklu ayakkabılar yerine topuklu botları da giyebilirsiniz.

Hırkalarla birlikte rahatlıkla giyin. Hırkalar da tıpkı blazer ceketlerde olduğu gibi kıyafetinize daha şık ve ciddi bir görüntü verir. Daha modern ve şık bir görüntü için ise hırkanızın içine soft bir gömlek giyebilir, belinize de bir kemer takarak stilinizi tamamlayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz