Nişan İçin Saç Modelleri

Nişan İçin Saç Modelleri

Bayanlar nişan ve düğünleri yaklaştıkça strese girerler. Hem düğün telaşı hem de nişan yorgunluğu üst üste biner son zamanlarda kendilerine bakmaya bile fırsat bulamazlar. Ama bayanlar genelde aylar hatta yıllar öncesinden bile saçlarını nasıl yaptıracaklarının hayalini kurarlar. Çünkü en güzel günlerinde muhteşem ve kusursuz görünmek isterler. Bunun için model araştırmaya aylar öncesinden başlarlar. Biraz olsun bu stresinizi ve yorgunluğunuzu azaltmak için size nişan için birkaç saç modeli önereceğiz.

Nişan ve düğünlerde gelinlerin topuz yaptırması bir klasik haline gelmiştir. Topuz pek çok hanıma yakışan bir modeldir. Bunun yanı sıra yüzünüzün ortaya çıkmasını sağlar. Siz de klasikten yanaysanız ve topuz yaptırmak istiyorsanız sağınız topuzları veya örgü topuz gibi değişik topuz modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller yeni olduğundan klasikten çıkar ve farklı bir görüntü sağlar. Çok taşlı ve hareketli bir nişanlık giymişseniz saçınızı topuz yaptırmanız en mantıklısı olacaktır.

Nişanınızda saçınızı açık kullanmak istiyorsanız bukleli modelleri veya yarı toplu modelleri tercih edebilirsiniz. Nişanlığınız çok hareketli ise topuz kullanmanız modelin ortaya çıkmasını sağlar ve daha hoş görünür. Eğer düz sade bir nişanlık giymeyi düşünüyorsanız açık saç sizin daha dinamik ve hareketli görünmenizi sağlayacak, sizi aşırı sadelikten kurtaracak ve bir prenses gibi parlamanızı sağlayacaktır. Yaptıracağınız saçı seçtiğiniz nişanlığa uygun olarak yaptırmanız daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz