Network 2015 İlkbahar/Yaz Bayan Koleksiyonu

Network 2015 İlkbahar/Yaz Bayan Koleksiyonu

Network 2015 İlkbahar-Yaz Bayan Koleksiyonu, 40 ve 50’li yılların nostaljik üniforma görünümünü ve feminen stilini tekrar yorumlayarak, yaz sezonunun dinamizmiyle birleştiriyor.

Şehirli kadınlar için hazırlanan net  ve belirgin hatlar, lüks kumaşların farklı bir tarzda yansıtılmasıyla parıltılar da pastellerle dengeliyor. Bu koleksiyondaki canlı renklerin kullanımı, keten ve koton parçalara uygulanan natürel yaprak desenleri klasik feminen stile farklı bir tavır eklemiş oluyor.

Uçuşan volümlerle hacimlenen tasarımlara, yazın enerjisini yansıtan kırmızı,turuncu ve yeşil renkler eşlik ediyor. Beyaz ve tozlu pastel tonları da romantik bir havayı hala destekliyor.

Network’ün bu sezondaki hit parçaları arasında vücudu saracak olan dar elbiselerin yanı sıra uçuşan elbiseler ve akışkan gömleklerde yer alıyor. Pantolonlarda ise yüksek belli ve derin pileli modeller öne çıkarken dantel ve derilerle süslü bomber ceketler gibi diğer anahtar parçalar da şehirli ve stil sahibi kadınların zevklerine hitap edecek.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz