Natalie Portman’ın Güzellik Sırları

Natalie Portman’ın Güzellik Sırları

Oyunculuğunun yanı sıra, güzelliğiyle de kendisinden söz ettiren Natalie Portman, küçük yaşlarda Leon filmiyle izleyicilerin beğenisini kazanarak, sakin yapısı ve zarif duruşu ile de herkesin gönlünde taht kurmuş. Giyim konusunda kendisine özgü farklı bir stili olan güzel oyuncu, Küçük yaşlarda bale eğitimi alarak, spora yatkınlığı ile de biliniyor. Spor için pek vakit bulamasa da günlük egzersizlere ve beslenmesine oldukça dikkat ediyor. Tam bir vejetaryen olan minyon tipli ünlü oyuncu, rahat kıyafetler giyerek, az makyaj yapmaya özen gösteriyor.

Doğallığa önem veren oyuncu, saç rengini olabildiğince kendi saç rengi ile aynı tonlarda seçiyor. Mıss Dıor parfümünün sevilen yüzü olan Natalie Portman, cilt bakımına özen gösterdiği gibi, çok sık olmasa da özel geceler de yapacağı makyajlar için, makyaj ürünlerini özenle seçiyor.

Anne olduktan sonra, kısa sürede eski formuna kavuşan oyuncu, çantasından Pawpaw dudak balsamını hiç eksik etmiyor. Ayrıca yanında mutlaka DiorSkin Nude Compact ürün taşımayı ihmal etmiyor. Çok özel durumlarda kırmızı renkli rujunu kullanan oyuncu, eğer makyaj yapacaksa genelde, doğal dudak rengine yakın göz makyajı yapmaktan hoşlanıyor. Cilt bakımı kadar el bakımını da bir o kadar önemsiyor. Rutin manikür bakımını ihmal etmeyerek, rahatlamak içinde akupuktur yöntemini kullandığını söylüyor. Hamileliği boyunca kabak çekirdeği yağı ile vücudunu koruduğunu söyleyen Natalie Portman, portakal çiçeklerinin büyüleyici kokusuna bayılıyor. Uzun yıllardır da kaşlarını aldırmayarak, doğal bir görüntü çizmeye özen gösteriyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz