Mustela Bebek Bakım Seti

Mustela Bebek Bakım Seti

Mustela anne ve bebek bakım ürünlerinde dünyanın en çok bilinen ve tanınan markasıdır. Bebekler doğaları gereği tüm ihtiyaçlarını kendileri göremez belli bir erişkinliğe ulaşıncaya kadar anne ve babalarından karşılamaktadırlar. Bu sebepledir ki bebek bakımında anne ve babanın görevi çoktur. Oldukça zor olan bu dönemde anne ve babalara yardımcı olmak amacıyla çeşitli ürünler mevcuttur. Tüm bunları bir arada toplayan mustela özellikle de anne ve bebek sağlığı konusunda gelişmiş ürün yelpazesine sahip bir markadır.

Mustela yeni bebek sahibi olan annelerin hayatını kolaylaştıran, hassas bebek cildine ve anneye uygun cilt bakım ve temizleme ürünleri sunan bir markadır.

Mustela markası ilk olarak 1950 yılında bebeklerin hassas ciltlerine uygun olarak üretilmiş temizleme losyonu üreterek bebek bakımı alanında yeni bir çağ açmış oldu. Bu şekilde devam eden Mustela markası bebek ürünleri konusunda atmış olduğu adımı her geçen gün arttırarak bebek bakım seti ve bebek bakım ürünlerinin yanı sıra anne bakım ürünleri ve annelik dönemi için üretilmiş farklı ürünler geliştirmeye başlamıştır.

Mustela bebek bakım seti içerisinde günlük bakım serisi, banyo serisi, bez değişim ve koruyucu bakım serisi bulunmaktadır. Mustela bebek bakım setinin içerisinde bulunan ürünlerinin hiçbirinde paraben bulunmamaktadır. Bebeğin hassas cildine uyumlu olabilecek şekilde tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Mustela bebek, anne ve hamile kadın cilt bakım ürünlerinden bebeklere özel çantalı, bebek altı değiştirme pedi ve bebek pişik bakım kremi hediyeli bakım seti sunmaktadır.

http://www.dermoeczanem.com/mustela


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz