Muhiku – Mutlu Hissettiren Hediye Kutuları

Muhiku – Mutlu Hissettiren Hediye Kutuları

Muhiku, sevdiklerinize hediye seçmenin zorluğunu ortadan kaldırarak bu süreci çok daha eğlenceli ve kolay hale getiren bir site. Mart 2018’de kurulan ve ismini Mutlu Hissettiren Kutu’dan alan deneyim ve hobi kutuları, tek bir hediye kutusu içerisinde birçok kaliteli ürünü armağan etmenizi sağlıyor. Muhiku hediye kutularıyla sevdiklerinize sadece içerisinde güzel ürünler olan bir kutu hediye etmiyorsunuz. Sevdiklerinize kendilerine vakit ayırmalarını sağlayıp bu vakti yeni şeyler deneyimleyerek geçirebilecekleri özel bir zaman ayırmış oluyorsunuz.

Muhiku hediye kutusu içerisindeki ürünlerin kullanım ve tüketim süresi uzundur. Bu sayede anlık değil uzun süreli mutluluk sağlar. Sevdikleriniz hediyenizin üzerinden zaman da geçse hediye kutusu içerisindeki ürünleri kullandığı veya tükettiği süre boyunca yaşadığı değerli anları ve deneyimleri unutmayacaktır. Hediyeler zaman içerisinde unutulabilir fakat kazanılan deneyimler ve güzel anılar her zaman hatırlanır.

Muhiku, yeni nesil hediye kutuları ile tüm hediye ihtiyacına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Doğum günü, iş tebriği, yeni ev hediyesi, yıldönümü gibi durumların yanı sıra özel günler için de özenle konsept kutular tasarlamaktadır. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü ve aklınıza gelebilecek her özel gün için Muhiku’da kendi mutlu hissettiren kutunuzu bulabilirsiniz. Örnek olarak Avukatlar Günü ve Anneler Günü için hediye kutularını tanıtmak isteriz.

Avukatlar Günü Hediyeleri

Avukatlar haklarımızı savunan, bir haksızlığı ya da kanunsuzluğa uğradığımızda yanımızda olan adaletin yapı taşlarıdır. Avukat sevdiklerimizin ne kadar yoğun ve stresli bir temposu olduğunu gördükçe onlar için bir şeyler yapmak, onları mutlu etmek isteriz. Avukatlar Günü 5 Nisan’da kutlanır, değer verdiğimiz veya müteşekkir olduğumuz avukatlar günü hediyeleri ile küçük jestler yaparak hem onlara hem de mesleklerine olan saygı ve sevgimizi hissettirebiliriz. Muhiku hediye kutuları ile avukat sevdiklerinize premium bir hediye takdim edebilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Uzun çalışma saatlerinin ve yoğun hayat temposunun vazgeçilmezi tabii ki kahvelerdir. Sağlıksız granül kahveleri bir yana bırakıp 3. nesil filtre kahve tüketiminin gitgide yaygınlaştığı bu günlerde yeni lezzet deneyimleri için Dünya Kahveleri Kutusu çok güzel bir seçenektir. Kutu içerisinde 5 farklı ülkeye ait kahve bulunmaktadır. Bu kahveler french press ile demlemeye uygun şekilde öğütülerek taze bir şekilde paketlenir. Avukat sevdikleriniz için Dünya Kahveleri Kutusu’nu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kutu içerisine french press, seramik kupa gibi ürünler ekleyerek hediye kutunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Dünya Çayları Kutusu

Hediye alacağınız kişi kahve sevmiyorsa veya bitki çaylarını daha çok tercih ediyorsa bu kutu tam onluk diyebiliriz. Dünya Çayları Kutusu içerisinde 5 farklı ülkeye ait 6 çeşit çay bulunuyor. Doğanın sunduğu sağlıklı ve lezzetli bu çaylar ile bağışıklık sisteminizi güçlendirirken farklı ülkelere ve kültürlere ait lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Dünya Çayları Kutusu’na kalem, bardak, mum gibi ürünleri ekleyebilir ve daha kişisel hale getirebilirsiniz. Ödeme adımına geçmeden önce güzel bir Avukatlar Günü mesajı yazarak kutunuzun manevi değerini arttırabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyeleri

Annelerimiz en kutsal varlıklarımızdır, bizi dünyaya getiren ve sevgi ile büyüten kadınların hakkını ödeyemeyiz. Annelerimizi her zaman mutlu görmek, yüzlerini güldürmek isteriz. anneler günü hediyeleri ile onu ne kadar sevdiğimizi göstermek, mutlu etmek için jestler yaparız. Muhiku hediye kutuları ile anneniz için nitelikli premium bir hediye seçebilir, annenize anlamlı ve kullanışlı bir hediye kutusu sunabilirsiniz.

Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu

Tarihimize hamam kültürü kavramı güçlü bir şekilde yerleşmiştir, annelerimizin hamam sevgisi de inkar edilemez. Muhiku Anneler Günü’ne özel premium bir hediye olarak Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu’nu hazırladı. Kutu içerisinde ahşap tarak, doğal vücut lifi, peştamal, aromatik cam mum, Hindistan cevizli duş jeli ve Mardin’de el yapımı olarak kadın üreticiler tarafından üretilen %100 doğal lavanta sabunu bulunuyor.

Bakım Vakti Hediye Kutusu

İster çalışan ister ev hanımı olsun annelerimizin işleri asla bitmez. Fedakar annelerimiz koşuşturmaları arasında kendilerine vakit ayırmayı düşünmez. Bakım Vakti Hediye Kutusu ile annenize kendisine ayıracağı vakti hediye etmiş olursunuz; hediye kutusundaki ürünleri kullandıktan sonra kendini yenilenmiş ve tazelenmiş hisseder. Kişinin kendine vakit ayırması ve bu vakti güzel geçirmesi adeta terapi etkisi yaratacaktır.

Bakım Vakti Hediye Kutusu içerisinde Lady Grey çayı, çay süzgeci, aromatik cam mum, Macha çayı aromalı detoks etkili duş jeli, kadın üreticilerin el yapımı ürettiği %100 doğal defne sabunu, havlu saç bandı ve Dermokil kendin yap kil maskesi bulunuyor.  Anneler Günü’nde annenize Bakım Vakti Hediye Kutusu alarak kendine özel, keyifli zaman ayırmasını sağlayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz