Modanın Ünlü İsimleri İstanbul’da Buluşuyor

Modanın Ünlü İsimleri İstanbul’da Buluşuyor

Modanın Ünlü İsimleri İstanbul’da Buluşuyor

İstanbul’da Türkiye Giyim ve Sanayiciler Derneği’nin bu yıl 7.’sini düzenleyeceği Moda Konferansında moda dünyasının ünlü isimleri bir araya geliyor. 8-9 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan konferansta The Woolmark Company’nin ünlü moda yazarı ve moda tarihçisi Colin McDowell ve İtalya’nın ünlü moda tasarımcısı Antonio Berardi’de bir araya gelecek isimler arasında. Bu iki ismi bilmeyenler için biraz tanıtmak gerekirse;

Antonio Berardi, The Woolmark Company ile çalıştığı süre boyunca inovatif kumaşların daha da önemli hale getirilmesi ve bu kumaşlarla yapılan tasarımların maksimuma çıkarılması konusunda önemli çalışmalar yürüten bir isimdir. Yaptığı tasarımlarda ise kadınların feminenliği ve uyumluluğunu kalite ile bir araya getiren Berardi, yeni kumaş türlerinin kullanımını teşvik ediyor. Hollywood yıldızlarının da bir numaralı tercihi olan moda tasarımcısı Berardi konferansta sözü edilen farklı kumaşların moda dünyasına tanıtılması ve bunlarla yaptığı koleksiyonların tasarım sürecini anlatacak.

Diğer yandan genç tasarımcıları da teşvik eden McDowell dünyaca ünlü bir moda yorumcusu ve The Fashion Fringe’in de kurucularından. Modern modaya yaptığı iki önemli katkısı da bulunan McDowell modern modada kumaşlar ve onları kullanan tasarımcıları modanın öncüleri olarak tanımlıyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz