Moda ve Trend Alarmı; Dantel Detayları!

Moda ve Trend Alarmı; Dantel Detayları!

Geçtiğimiz yılların en iddialı ve sevilen trendleri arasında dantel detayları yer almıştı. Özellikle jartiyer, sütyen ve babydoll gibi iç çamaşırı ürünlerinde kendine yer bulan dantel detayları, artık iç çamaşırı kategorisinden dışarı çıkıyor. Tasarımcılara ilham veren danteller, cesur kadınlara hitap edecek elbise ve bluzların ortaya çıkmasına neden oluyor. Eğer stilinize güvenen ve cüretkar biriyseniz, dolabınızda dantel detaylı elbise ve bluzlara yer açmaya hazır olun!

Kadınlar Dantel Detayları İle Hem Seksi Hem de Tarz Sahibi

Seksi görünümüden korkmayan, transparan parçalarla arası iyi olan kadınlar, 2019 modasında yer alan dantel detayları ile arasını sıcak tutmalı. Göz korkutan bu parçalar tamamen dantel olmakla birlikte, bir detay olarakta kıyafetlerinizde yer alacak. Özellikle ceketlerin içine giyebileceğiniz dantel işlemeli büstiyerler ve göğüs dekoltesinde dantel detayları bulunan elbiseler, çevrenizde ilgi odağı haline gelmenizi sağlayabilir. Biraz cesaret ile farklı ve iddialı bir tarza sahip olabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz