Midi Etek Nasıl Kombinlenir?

Midi Etek Nasıl Kombinlenir?

Bu yazımızda midi etek nasıl kombinlenir? sorusunun cevaplarını arayacağız.

1. Midi eteklerinizi kombinlerken hangi tip etek kullandığınız önemlidir. Kombininizi buna göre en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

2. A form ya da bol kesim bir midi etek giyiyorsanız üzerine dar kesim bluz ya da gömlek tercih etmelisiniz. Bluz ya da gömleğinizi eteğinizin içine almalı üstüne salıvermemelisiniz. Bir de kesinlikle bol kesim eteğinizin üzerine salaş parça seçmemelisiniz.

3. Midi eteğiniz balık stil, kalem stil ya da dar kesimse üst parça olarak salaş bir parça ile kombinleyebilirsiniz. Bu tarzınızı kısa kot, deri ya da kumaş ceketlerinizle tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte kısa trençkotlarınızı da tercih edebilirsiniz.

4. Eteğiniz deriyse üst parçanız eteğinizin içine alacağınız dar bir bluz isabetli bir tercih olacaktır.

5. Midi eteğinizi kombinlerken kemer detayı da sevimli görünecektir. Şayet parçalarınız gerektiriyorsa kemer detayını gözden kaçırmayın. Tabi bir de kemerinizin giyiminizde aksesuar yerine geçebilecek bir tokası varsa onu göstermelisiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek şey üst parçanızı etek içinde kullandığınız kombinlerinizde tercih etmenizdir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz