Midi Etek Nasıl Kombinlenir?

Midi Etek Nasıl Kombinlenir?

Bu yazımızda midi etek nasıl kombinlenir? sorusunun cevaplarını arayacağız.

1. Midi eteklerinizi kombinlerken hangi tip etek kullandığınız önemlidir. Kombininizi buna göre en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

2. A form ya da bol kesim bir midi etek giyiyorsanız üzerine dar kesim bluz ya da gömlek tercih etmelisiniz. Bluz ya da gömleğinizi eteğinizin içine almalı üstüne salıvermemelisiniz. Bir de kesinlikle bol kesim eteğinizin üzerine salaş parça seçmemelisiniz.

3. Midi eteğiniz balık stil, kalem stil ya da dar kesimse üst parça olarak salaş bir parça ile kombinleyebilirsiniz. Bu tarzınızı kısa kot, deri ya da kumaş ceketlerinizle tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte kısa trençkotlarınızı da tercih edebilirsiniz.

4. Eteğiniz deriyse üst parçanız eteğinizin içine alacağınız dar bir bluz isabetli bir tercih olacaktır.

5. Midi eteğinizi kombinlerken kemer detayı da sevimli görünecektir. Şayet parçalarınız gerektiriyorsa kemer detayını gözden kaçırmayın. Tabi bir de kemerinizin giyiminizde aksesuar yerine geçebilecek bir tokası varsa onu göstermelisiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek şey üst parçanızı etek içinde kullandığınız kombinlerinizde tercih etmenizdir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz