Microblading Kaş Uygulaması

Microblading Kaş Uygulaması

Yapılan anket ve araştırmalara göre kadınlar yüz güzelliği ve makyajı esnasında en çok zamanını göz ve çevresine ayırıyor. Karakterimizin dışa vurumu olan bakışlar ve onu tamamlayan kaşlarımız, kişiliğimiz ve ifademizi belirleyen en önemli unsur. Kaşlarımızın yüz hatlarımıza uygun olmaması ya da yanlış alınması ise birçoğumuzu, özellikle kadınları mutsuz ediyor. Bu mutsuzluğun başlıca nedenlerinden birkaçı; seyrek kaş, kaş dokusu kaybı, doğuştan gelen veya yanlış uygulamaların sonucunda meydana gelen kaşların şeklindeki asimetrik yapı ve kaşlardaki yara izi gibi birçok neden sayılabilir. Kaş güzelliği için başvurulabilecek birçok yöntem olsa da, son yılların en etkili, neredeyse yüzde yüz başarı ve memnuniyet sağlayan tek yöntemi: Microblading kaş uygulaması… Milimetrik çoklu iğnelere sahip özel bir kalemle yapılan dövme uygulaması olan microblading, diğer bir deyişle kalıcı makyaj ile kaş kontörü, profesyonel kişiler tarafından yapılması halinde doğal kaşlarınızdan ayırt edilemez bir görüntü sağlıyor. Bu uygulamayla kaşlarınızla ilgili sorunlarınızın sona ereceğine eminiz. Kaşların yapısına göre 30 dakika ile 1 saat içinde tamamlanabilen microblading kaş uygulaması gün içinde hafif bir kızarıklık dışında dış görünümünüzü etkileyen bir işlem değil. Bakımına dikkat edildiğinde ise 1- 1 buçuk yıl kalıcılığa sahip. Üstelik sadece koyu renk değil açık renk ten ve kaşlarda da mükemmel sonuç veriyor.

Sanat dünyasından, spor camiasına birçok tanınmış kişinin isminden övgüyle bahsettiği, ünlülerin makyajcısı olarak anılan Makyaj ve Güzellik Uzmanı Özge ÖZEL, microblading yöntemini uygulayanlar arasında tartışmasız en iyi isimlerden biri. Özel, ayrıca kaş tasarımı ve kalıcı makyaj eğitimi vererek birçok kişiyi mesleğe kazandırıyor. Microblading kaş uygulamasının yanı sıra superior make-up master olarak da başarısını kanıtlayan Özge ÖZEL’in uygulamaları hakkında daha detaylı bilgi ve iletişime geçmek için www.ozgeozel.com.tr adresini ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz