Metabolizmanızı Hızlandıran Soğuk Çay Tarifi

Metabolizmanızı Hızlandıran Soğuk Çay Tarifi

Metabolizmanızı hızlandırmak için doğal ve bitkisel yöntemlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Özellikle bayanların bu konuda sıkıntı çektiğini ve dönemsel yaşanan özel durumlardan dolayı da bu sorunu absorbe etmek istediklerini biliyoruz. İşte metabolizmanızı hızlandıracak ve sizi rahatlatacak soğuk çay tarifi:

Tarçınlı Kuşburnu Soğuk Çayı

Bildiğiniz üzere tarçın kan şekerini düzenlemektedir. Kuşburnu ise C vitamini deposu olduğu gibi yağ yakımını da oldukça hızlandırır.

Hazırlanışı: 5 bardak kaynamış suyun içerisine 10 poşet kadar kuşburnu çayı koyulur. İçerisine 3 tane de çubuk tarçın da ilave edilir ve 10 dakika kadar demlenmesi beklenir. Ardından poşet çaylar ve tarçınlar sudan çıkartılır. 2 saat bekletilip oda sıcaklığına geldikten sonra buzdolabına koyabilirsiniz. Soğuduktan sonra arzuya göre buz ile servis yapabilirisiniz. Eğer tadı size şekersiz geldiyse esmer şeker veya akçaağaç şurubu kullanabilirsiniz.

 


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz