Medyum Ali Gürses Hakkında Merak Edilenler

Aşk ve bağlama büyüsü, rızık açma ve kısmet açma alanında Türkiye’nin bir numaralı ismi olan Medyum Ali Gürses bir süredir internet sitesi üzerinden telefon ve email aracılığıyla da hizmet veriyor. 0535 590 62 75 numaralı telefondan, medyumalibey@gmail.com email adresinden ve http://www.medyumali.com adresindeki iletişim formundan ulaşabileceğiniz Medyum Ali Gürses kendi web sitesinde çalışma prensiplerini şöyle sıralıyor:

“Yaptığımız çalışmalarda müşteri gizliliği çok önemlidir. Benimle paylaşılan bilgilerin tamamı sadece bende kalır ve sadece çalışmanın hazırlanabilmesi ve okumaların yapılabilmesi için kullanılır.
***
Herkese sabit bir çalışma yapılmaz. Sorununuzun içeriğine ve kaynağına bağlı olarak bir analiz yapılır ve sonuca yönelik olarak en uygun şekilde, kişiye özel, ilmi yönden en tesirli çalışma hazırlanır.
***
Beni arayan veya e-posta atan müşterilerin her istediği iş yapılmaz. Derdinizin çözülüp çözülmeme ihtimali astrolojik ve ilmi olarak hesaplanıp eğer başarılı olma ihtimali yoksa baştan iş reddedilir.
***
Çalışmaların tamamı planlı bir şekilde hazırlanır. Vefk size iletildikten sonra sizi arayıp ne yapmanız ve ne yapmamanız konusunda bilgilendiririm.
***
Vefk tutmadığı ve derdiniz çözülmediği takdirde, mağdur olmamanız için, bir defaya mahsus ilkinden daha güçlü ve daha maliyetli bir çalışma olan celp çalışması hazırlanıp ücretsiz olarak gönderilerek çalışma tarafımdan devam ettirilir.
***
Tıbbi rahatsızlıklarınız için lütfen tıp kurumlarına başvurun. Tıbbi rahatsızlıklarda hizmet vermemekteyim.”
Kendisine ulaşmadan önce çalışma prensiplerini incelemenizde fayda var. Ali Hoca bir süredir internet ortamını mesken tutan dolandırıcı medyumlar ve sahtekar medyumların arasında hakkındaki güzel yorumlarla gerçekten de alkışı hak ediyor. Ücretli yıldızname bakımı da yapan ancak fal bakmadığını söyleyen Medyum Ali Gürses ile ilgili internette birçok farklı sitede yapılan olumlu yorumlar da dikkat çekici. Papaz büyüsü konuları da dahil olmak üzere internette hakkında en çok olumlu referans olan medyum olma özelliğini taşıyan Medyum Ali Gürses hakkında 50’yi aşkın farklı sitede 300’ü aşkın olumlu yorum yer almakta.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz