Mayo Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Mayo Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tatil sezonunun başlamasıyla mayo ve bikini alışveriş telaşı da başlamış bulunmakta. Peki mayo alırken nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz?

Mayo alırken öncelikle kumaş kalitesine bakmanız gerekiyor, likralı kumaşlardan yapılan mayo ve bikiniler rahat hareket imkanı sağladığı için  kullanımı rahat olacaktır.

Mayo modeline  karar verdikten sonra o modelin vücut tipinize uyup uymadığını anlamak için giyinip deneyin, plajda giyerim diyorsanız canınız sıkılabilir.

Unutmayın bir başkasının üzerinde beğendiğiniz sizde aynı durmayabilir.

Mayo alırken bir beden küçük tercih edin, esnek olduğu için sıkıntı olmaz, zira mayonun suyla teması fazla olduğundan en kısa sürede bir beden esneme yapacaktır zaten.

Mayo Kumaşında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mayo seçerken, çabuk kuruması için polyemid oranı likradan fazla olan kumaşları tercih edin. Mayonuzu almadan önce dikiş yerlerinin ince olmasına dikkat edin, kaba dikişliler giyildiği zaman çirkin bir görünüm kazandıracaktır.

Mayo ve bikinileriniz vücut tipinize uygun olmalı

Kilolu bayanların tercihi nasıl olmalı?
Kilolu bayanların bikini tercih etmeleri biraz komik olur, mayo veya tankini giyinmeleri onlar için en doğru  seçim olacaktır.kullanılacak mayolar koyu renkli, göğüs kısımları destekli ve aksesuarlı mayo modelleri tercih edilmelidir.

Minyon bayanlarda mayo seçimi
Ufak tefek bir vücudunuz varsa bütün modelleri giyinme şansınız var demektir. Tek dikkat etmeniz gereken nokta dikine çizgili modeller tercih ederek olduğunuzdan biraz daha uzun  görünmeyi sağlamak olacaktır. İp askılar ve açık renkler şıklığınızı belirgin hale getirecektir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz