Maksi Etek Kombinleri

Maksi Etek Kombinleri

Yazın dahi sık sık giydiğimiz ve hatta içinde kendimizi püfür püfür hissettiğimiz maksi etekleri kış aylarında da farklı kombin alternatifleriyle şıkça giyebiliriz. Özellikle uzun boylu bayanların sokak stillerinde çokça tercih ettikleri maksi etekler, kullanımı rahat ancak kombin yapması biraz zor parçalardandır. Ayrıca yağmurlu veya rüzgarlı havalarda bu tarz eteklerle çok rahat edemeyeceğiniz için maksi etekleri daha sakin günlere saklamalısınız.

Maksi eteklerin çok bol kesimde olmayanları veya basen kısmı çok geniş bırakılmayanlarıyla oversized kazakların uyumu gerçekten çok etkileyici kombinler oluşturmaktadır. Ortaya çıkan kombinin sizi daha geniş gösterdiğini düşünüyorsanız, bel kısmınızı bir kemerle ortaya çıkararak daha ince bir silüet algısı kolaylıkla yaratabilirsiniz. Hem şık olan hem de sıcacık tutan bu kombin ile soğuk kış günlerinde bile hiç etkilenmezsiniz.

Deri ceketler ve denim montlar biraz daha ilkbahar ve sonbahar sezonuna ait has parçalar olduğu için, oluşturacağınız maksi etek kombinlerinizi rahatlıkla bahar aylarına taşıyabilirsiniz. Ancak bu parçaları kışın da kullanmak istiyorsanız, üzerine alacağınız oversized ve kalın şallarınız bu kombinlerde kurtarıcınız olabilir.

İster botlarla, sandaletlerle veya oxford ayakkabılarla her mevsim rahatlıkla kombin edebilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz