Londra Moda Haftası Rüzgar Gibi Geçti

Londra Moda Haftası Rüzgar Gibi Geçti

23 Şubat 2017 tarihinde sona eren Londra Moda Haftası, bu yıl yepyeni etkinlikler düzenleyerek farkını ortaya koydu. Türk modacıların da bu sene yer aldığı etkinliklerde özellikle sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verildi. Hayvan derisinin ve kürkünün kullanılmasına yönelik tepki gösteren özel defileler gerçekleştirildi.

Bu yılın temasında rahatlığın, konforun ve bol kesimli kıyafetlerin ön planda olduğu gözlemlendi. 2017 yılı etkinliklerine özel olarak Gigi Hadid ve Lady Gaga gibi özel isimler de katılım sağladı. Defiledeki birçok kıyafet ile sadece 2017 yılına değil, 2018 yılı modasına da ilham verecek parçalar sergilendi. Özellikle kreasyonları takip eden modacı ve ilgililer için faydalı bir etkinlik oldu. Londra içerisinde gerçekleştirilen etkinliklerin son günlerinde moda üzerine paneller ve açık oturumlar da düzenlendi.

2017 Londra Moda Haftası sonunda, 2018 yılında aynı etkinliklerin devam ettirileceği ve sosyal sorumluluk projelerine de daha fazla önem verileceği açıklandı. Kıyafet modasında renkler üzerine yapılabilecek çalışmalar için şimdiden görüşmelerin başladığı söyleniyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz