Lipkit Ruj Ürün Bilgisi

Lipkit Ruj Ürün Bilgisi

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte sadece zayıflamak için özel bir çaba harcanmamaktadır. Aynı zamanda özel günlerinde yaklaşması ile düğünler gibi makyaj yapma konusunda da özel çabalar harcayan bayanlar bulunmaktadır ve özellikle ince dudaklı bayanların en çok istediği dolgun dudak görünümü için çok fazla araştırmalar bulunmaktadır. Ama artık lipkit ruj var ve siz dudaklarınızı dolgunlaştırmak için çeşitli yöntemlere başvurmak ve ya çeşitli yöntemler aramak zorunda değilsiniz. Çünkü dudak dolgunlaştırıcı özelliği en üst seviyededir ve dudaklarınız istediğiniz durumda görünecek ve siz de yeteri kadar mutlu olabileceksiniz. Lipkit ruj günümüzde botoks ihtiyacı hisseden bayanların da bu tarz işlemlere gerek duymadan sadece bir ruj ile bu işlemi zaten sağlayabileceklerinin ispatıdır. Elbette makyajı güzel gösteren sadece ruj değildir, bununla birlikte dikkat edilecek başka noktalarda bulunmaktadır. Bu aşamadaki dikkat edilecekler ise mutlaka cilt rengi ile aynı tonları kullanmanız olacaktır. Bu yanlış özellikle fondöten seçiminde yapılmaktadır. Fondöten seçiminde cildinizin aynısı ve ya en fazla bir ton açığını tercih etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda cildiniz olduğundan daha yaşlı bir görünüme sahip olacaktır.

Dudaklarınız için de doğru bir kullanım yapmak için ve dolgunlaştırıcı özelliği ile 24 saat kalıcılık sağlayan lipkit likit mat ruj yaparken dudaklarınızda çatlaklık varsa öncelikle bir dudak fırçası ile bunu düzeltmeniz gerekmektedir. Yani dudaklarınızı fırçalamanız gerekmektedir. Fırçalama işlemini tamamladıktan sonra ise nemlendirici sürerek dudaklarınızın mat ruju sürdüğünüz zaman pürüzsüz ve harika görünmesini sağlayabilirsiniz. Tülin Şahin lip kit ürününü önerdiğinden beri ürün Türkiye’de hızla yayılmaya başladı. Aslında zor ve yorucu gibi görünebilir ama bu işlemi sadece bir kere ruju sürerken yapacağınız ve sonrasında görünecek olan o muhteşem dudakları da hesaba kattığınız zaman aslında o kadar da zahmetli olmadığını anlayabileceksiniz. Bir kere bu işlemi uyguladıktan sonra artık 24 saat bir kalıcılık olacağı için tekrar ruj sürme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz