Lavantalı Peeling

Lavantalı Peeling

Lavantalı peeling, ciltte oluşa  kir tabakalarını ve cildin görünümünü matlaştıran lekeleri birkaç uygulama sonrasında tamamen götürecektir. Aynı zamanda oluşan siyah noktaların ve sivilcelerinde önlenmesi adına oldukça faydası olan bir maskedir. Bu peelingin düzenli kullanılması halinde cildiniz temizlenecek ve tazelenecektir.

Lavanta peelingi için;

1 yemek kaşığı toz nane
1 yemek kaşığı kurutulmuş toz lavanta
2 su bardağı beyaz kil
1 kahve fincanı çekilmiş badem
1 tatlı kaşığı su bazlı el kremi
Yeteri kadar içilebilir su

Hazırlanışı: Su hariç diğer bütün malzemeleri bir kasenin içerisine alarak kıvama gelene kadar karıştırın. İlk etapta biraz koyu olabilir. Daha sonra hamur yaparmış gibi suyu azar azar ilave edin ve her seferinde de karıştırmayı unutmayın. Kıvamı olan lavanta kokulu peelinginizi cildinize tek tabaka halinde sürün. Lavanta ve nanenin güzel kokuları sizi hem rahatlatacak hem de cildinizi canlandıracaktır. Aynı zamanda lavanta kokulu peelingi vücudunuz için de kullanabilirsiniz.

Lavantalı bu peelingi haftada bir kere uygulamalısınız.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz