Lahmacun Kaç Kalori

Lahmacun Kaç Kalori

Günlük hayatta yediğimiz besinler ile ilgili kalori araştırmalarını bu kategoride sizlere bildireceğiz.

1- Klasik Lahmacun yaklaşık 250 kaloridir. Yanındaki garnitürler ve içeceğiniz ile birlikte 300-500 kalori aralığında olacaktır.

Bir çok diyet modeli bulunmakta,Bu diyetleri uygularken kişi, pek çok besine veda ediyor, çünkü öyle olması gerektiğini zannediyor. Kebaplar, pizzalar, lahmacunlar, dürümler, …Diyet yapan kişi herşeyi yiyebilir.Aslında diyet yapan kişi için hiçbir besin yasak değildir. Kişi her besini tüketebilir. Ama besinin cinsi, ne kadar ve nasıl yendiği önemlidir. Bu noktalara biraz olsun dikkat ettiğinizde her besini tüketebilirsiniz.

Örneğin: LAHMACUN!

Lahmacun, – Bol yeşillik, domates- 1 büyük bardak ayran

Yukarıdaki lahmacun menüsü gayet sağlıklı. Diyetinize de uyumlu özellikte.Bayanlar için lahmacunun büyüklüğüne göre 1/2 veya 1 adet, erkekler için de 1 veya 1, 5 belki 2 adet lahmacun ortalama bir miktar (Bazı lahmacunlar gerçekten çok büyük oluyor. Onlardan 1 adet yeterli.)Tabi bu miktarlar kişinin boyuna, kilosuna, yaşına, vs. göre değişmektedir. Ama siz bu şekilde tüketebilirsiniz.

Kaynak : zayiflamadiyetleri.com


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz