Küt Saç Modelleri

Küt Saç Modelleri

Bayanların en hassas oldukları konulardan birisi de saçlarıdır. Saçlarımız en güzel aksesuarlarımızdır. Bunun bilincinde olan bayanlar özellikle de kuaför seçimine çok dikkat ederler. Özellikle de uzun saçlı bayanların kuaför korkusu aşikârdır. Kırıklarını aldırmaya giderken bile tedirgin olan bayanlar bir anl1ık bir karar ile uzun saçlarına da kıyabilir ve kısacık kestirebilir. Bunun kişiye göre değişen; depresyonda olmak, sevgiliden ayrılmak, sınavdan kötü not almak veya görünümünden sıkılmış olmak gibi pek çok sebebi olabilir.

Aslında kısa saçlar bayanların çok daha genç ve modern görünmesini sağlar. Ayrıca kısa saçların kullanımı da oldukça kolaydır. Bu yıl daha çok önü uzun arkası daha kısa olan küt saç modelleri tercih ediliyor. Özellikle de iş kadınlarının işleri gereği ve günlük yaşamlarında kullanımının kolay olması açısından çok kolaylıkla kullanabilecekleri bu modeller sayesinde saatlerce saçlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacak ve vaktinin ve enerjisinin daha çoğunu sevdiklerine ve işlerine ayırabileceklerdir.

Kısa saç modası 2014 yılının yeni trendi olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok bayanın yüzünü bu modeller daha çok ortaya çıkartıyor ve saçlarının güzelliklerini kapatmasına engel oluyor. Düz kesilmiş küt saç modelleri daha çok yuvarlak ve kare yüzlü bayanlara yakışıyor. Yüzü daha ince yapıda olan bayanların öne doğru uzayan küt modellerini tercih etmesi daha zarif bir görünüme ulaşmalarını sağlayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz