Küçük Ama Önemli Moda Hileleri

Küçük Ama Önemli Moda Hileleri

Her kadının stil ve giyim ile ilgili önemli bazı sırları vardır. Her kadının bilmesi gereken moda hileleri nelerdir?

Öncelikle baştan aşağıya tamamen siyah giymenin ince gösterdiğini biliyoruz ama tüm renklerin koyu tonlarının aynı etkiye sahip olduğunu biliyor muyuz ? Baştan aşağıya herhangi bir renkte tek bir renk giydiğinizde vücudunuzun hem daha uzun hem de daha ince görüneceğini unutmayın.

Korse kullanmak yerine farklı kalın kemerleri tercihe edebilirsiniz. Bel bölgenizi bunlar en az bir korse kadar toparlayacaktır. Ancak takılan yeri tam beliniz olmalıdır ki daha aşağıda olurlarsa kalçalarınızın daha geniş görünmesine sebep olurlar.

Çanta alırken ise dikkat edilmesi gereken en önemli şey onun boyunuz ile olan orantısıdır. Büyük bir çanta gerçekten uzun boylu değilseniz sizi kısa ve basık gösterir. Uzun boylular için ise tam tersi geçerlidir.

Yuvarlak burunlu ayakkabılar ayaklarınızı olduğundan daha küçük gösterir. Özellikle yuvarlak burunlu bot ve ayakkabı modelleri ile ayaklarınız daha zarif ve küçük görünecektir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz