Kot Pantolonlar Nasıl Yıkanmalı?

Kot Pantolonlar Nasıl Yıkanmalı?

Spor giyim tarzının olmazsa olmazları kot pantolonlar, günümüzde hem bayanlar hem de erkekler tarafından en fazla kullanılan pantolon türleridir. Farklı tasarımları bulunan bu pantolonlar, isimlerini sert yapılı kumaşlarından alır. Sert yapılı olan bu kumaşın uzun süre dayanması, rengini kaybetmemesi için yıkanma sırasında dikkat edilmesi gerekenler mevcuttur. Severek satın aldığınız ve uzun süre ilk günkü gibi kullanmak istediğiniz kot pantolonlarınızı yıkarken dikkat etmeniz gerekenler şunlardır.

* ​Kot pantololar çamaşır makinesinde yıkanabilir. Kullanma sıklığınıza göre ve lekelenmesine göre belirli aralıklar ile yıkamalısınız.

* ​Koyu renkli kot pantolonunuzun renginin atmaması için tersini çevirip o şekilde makinede yıkayabilirsiniz.

* ​Elinizde yıkadığınızda suyunu almak için pantolonunuzu elde sıkmayın. Rulo şeklinde sarıp ayaklarınız ile pantolonun fazla suyunu alıp asabilirsiniz.

* ​Kot pantolonu elinizde yıkamak için soğuk su ve ağartıcı özelliği olmayan bir deterjan kullanabilirsiniz. Yıkamadan önce yarım saat kadar pantolonu suda bekletip sonrasında yıkadığınızda daha kolay bir temizlik sağlamış olacaksınız.

* ​Kot pantolon kurutmak için çok yüksek ısı kullanmayın.

* ​Makinede yıkarken aynı renklerde kotları aynı renklerdekiler ile yıkamaya özen gösterin.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz